Делукс соба

Сместувањето е на база ноќевање и појадок (BB). Собите се опремени со: француски кревет или одвоени кревети, клима уред и систем за греење, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, ТВ со кабловска, детектори на чад, купатило со када или […]

AmenitiesAmenities
  • Безжичен интернет
  • Кабловска ТВ
  • Клима уред
  • Мини бар

ServicesServices
  • Ресторан (Free )
  • Перење и пеглање (Free )
  • Рецепција 24/7 (Free )
  • Масажа (15 / Once / Per Guest )


Other Rooms

Could also be interest for you

Студио

0
Size
m2
4
Max
Adults
0
Max
Children

Јуниор апартман

30
Size
m2
2
Max
Adults
0
Max
Children

Еднокреветна соба

0
Size
m2
1
Max
Adults
0
Max
Children

Двокреветна соба

0
Size
m2
2
Max
Adults
0
Max
Children